8. březen 2021

Tak děvčata, dnes máme svátek. Loni v toto datum přibyly do mé sbírky dva krásné citrusy  a tentokrát  jedna červená růže.

Chtěla bych moc poděkovat svým stálým zákazníkům chlapům, kteří mi dnes bez výjimky všichni ke svátku popřáli. Byli navíc velmi vtipní a neskutečně mi tak zpříjemnili dnešní směnu.

Další poděkování letí do Ostravy k paní Dáši, která trvala na tom, že mi za dodaná semínka nebude platit, ale vzhledem k mé knižní posedlosti koupí knihu. Titul se jmenuje Šikmý kostel a odehrává se  v mé rodné Karviné. Sestra dodala první díl a obě by se měly připravit na fakt, že hodiny, které já prosedím u knih někdo bude muset odpracovat na zahradě. Děvčata chystám pokojíček, motyky vlastní.

3 thoughts on “8. březen 2021”

  1. Ty vtipné chlapy bych klidně oslovila a mám dokonce pocit, že by některý i přišel, ale vůbec si nejsem jistá, zda by to dělalo dobrotu. Ovšem zahrada i já bychom si to užily 🙂 Dokonce bych koupila i nějakou tu basu piva a vykouzlila jednu ze svých specialit a možná by v ní bylo i maso.

  2. Jano, já už to vím….dobrotu žádnou nečekejte, nejvice bude protestovat máti a pak manžel… pak jste vy a zahrada! Ale jinak jste bezva, o náklady na pivo a pronájem motyky se podělíme!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *