16. listopad 2020

Vypadá to, že se mi z té neustálé tmy a absence sluníčka začínají převracet názory. Vždy jsem byla proti všem druhům osvětlení při raném pěstování sazenic a už vůbec jsem neuznávala jakékoli growboxy. No a dnes jsem si objednala led osvětlení speciálně pro růst sazenic a mlsně pokukuji po nějakém sympatickém boxu. Asi bych nějakou krabici zvládla vyrobit i sama, ale proč, když už jsou vymyšlené takové krásné pěstební boxy. Je mi líto sazenic rajčat vzešlých ze zkoušky klíčivosti a já se tedy nebudu bránit pokroku a poskytnu jim pro růst lepší podmínky.

Jsem nadšená rychlou reakcí prodejce, od kterého mimochodem beru textilní květináče. Před několika minutami jsem odeslala objednávku a už nyní je zabalená a předána přepravci. Já se tak těším! Budu se mít čím bavit. Úplně odlišná je situace s moji nádhernou luxusní kancelářskou židlí. Firmě Jysk jsem zaplatila před měsícem a je ticho po pěšině.

9 thoughts on “16. listopad 2020”

  1. Pokrok se nedá zastavit. Také mám v plánu stavbu growboxu, už od jara mám v kumbálu speciální diamantovou fólii a světla, ale stále mám důležitější činnosti na práci. Snad přes zimu něco vytvořím.

  2. No a já jsem před chvílí objevila úžasnou krabici a spoustu polystyrenu. Světelný panel bych objednala tak, aby mi na to rozměrově pasoval. Diamantovou fólii teda nemám, ale mám spoustu zrcadel, která leží ladem. Možná taky něco vytvořím. Jenže já chci všechno hned, takže asi spíše něco koupím.

    1. :-))) Já jsem se před chvílí snažila dát dokupy to ,,úžasné“ 🙁 pařeniště z Lidlu, protože mi tchýně slíbila nějaké přísady prý výborného salátu. Dostat do těch lišt vylámané díly nebylo v mých silách, stále to vypadávalo a celá konstrukce se rozjížděla, takže to skončilo tím, že jsem do toho dvakrát vzteky kopnula….a musím vymyslet nějaké nové pařeniště :-))))

  3. No já jsem ten zázrak z Lidlu u Tebe viděla a je to skutečně zmetek. Ono stačí pár prken a nějaké staré okno nebo napnutá folie a bude to mnohem lepší.

    1. Tak to je paráda. To bude pod stromečkem radosti. Asi taky napíšu Ježíškovi. Vlastně pro mě bude největší dárek, když ještě letos dorazí vrtná souprava.

    1. Budu realizovat vrt pro tepelné čerpadlo, který měl být zprovozněný už v září. Ovšem Covid tahá za brzdy a úředníci mají taky dost času.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *