Eazy Pyramid

No tak jsem opět objevila novinku, kterou samozřejmě musím vyzkoušet. Jde o pěstební bloky pro profesionální pěstování rostlin HGA Garden Eazy Pyramid. Já nejsem sice profesionál, ale ráda si zaexperimentuji. Tak už jsem pěstovala svoje rostliny v textilních květináčích a air-potech. Vždy si z experimentu vyvodím nějaký závěr vhodný pro můj styl pěstování a tak vznikly moje černé a bílé nopáky.

Tyto pyramidy jsou určeny především pro hydroponii, ale použít je lze i pro běžné pěstování. Velikost pyramidy 4,5l je určená pro celý pěstební cyklus. Velké provzdušnění slibuje bohatou tvorbu kořenů a samoregulační schopnost chrání proti přelití. Pyramida se doplňuje Eazy Plug kostičkami a tak jsem si objednala výsevní kostičky, speciální sadbovací kostky a sadu čtyř pyramid. Semínka se vysejí do kostiček, následně šoupnou do sadbovací kosty a po vytvoření kořenů postaví na pyramidu.

No jen nevím, jaké rostliny v tomto zázraku budu pěstovat, aby se mi to finančně vyplatilo 🙂  Nápad bych možná měla. Nicméně hobby je hobby a peníze uložené pod matrací k ničemu. Jdu si uvařit čaj z konopí.

2 thoughts on “Eazy Pyramid”

  1. Hmm, zatím jsem to viděl jenom jako woolrock a to mě spolehlivě odradilo. Protože jsem nevěděl, co s tím po sezoně. Tohle je lepší, ale cena omračující. To chce opravdu fandu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *