3. březen 2022

Dnešní datum obsahující čísla 0303 je magické. Dnes je den boha slunce. Je tedy vhodné trávit dnešní den pokud možno venku a sluníčka si užívat. Sluníčko dnes přináší do života světlo, lásku a harmonii. Upečte něco dobrého z ovesné mouky a navštivte přátele, nabídněte pečivo i ptákům. Není dobré provádět žádné těžké práce a nevynášejí se ani odpadky. Vynesete si z domu pohodu, dobrou náladu a taky zdraví a lásku.

Užijte si tento zrcadlový den, den boha slunce, tepla, plodnosti a zrna. Otevřete okna a nechte si proudit pozitivní energii do domu. Uvařte si něco hodně dobrého a toužíte-li si do domu něco hezkého koupit, udělejte to právě dnes. Bylo by fajn, strávit dnešní večer v kruhu těch nejbližších přátel.

 

5 thoughts on “3. březen 2022”

  1. Šíš…to čtu až teďka 🙁 Mám zahlcenou hlavu tady tou hrůzou kolem, nevím jestli bych se dokázala bavit o zahradničení 🙁 A to jsi si vybrala špatný den 🙁 Mám pekařské volno 😉 a mojima výtvorama bych zrovna tebe neuctila 🙂 Jak: nevynášej odpadky? Už ten pytel překračuju druhý den sakryš 😉

 1. Nezapomeňte děvčata, když nejde o život, jde o hovno… 🙂
  Hlavně v tomto hrozném čase…
  Už se mooc těším na jaro, v lužním lese u Odry jsme si
  utrhli medvědí česnek na chleba… pozitivní zpráva 🙂
  Opatrujte se všichni :))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *