Vánoční mix

Byla jsem  ukecána, přemluvena a lehce dotlačena k tomu, abych letos nabídla ještě jeden mix rajských semínek. Tak v něm bude těchto šest nádherných rajčat, která jsou na mých stránkách podrobně popsána, a to po pěti kusech. Jako dárek k Vánocům přihodím směs 20 semínek, která mi moje hodná sestra namíchala dohromady a já tedy vím jen to, že jsou to nehybridní skvělá rajčata. Zasílat tento poklad budu až v prosinci.

Pokud bude zájem převyšovat zásoby semínek těchto odrůd, jako náhradníci jsou nachystány odrůdy Taiga, Chocolate Stripes, Bohatýr Iljuša, Wild Thyme ,Everett’s Rusty Oxheart, Beauty King  aTéton de Venus. Nebo je možnost si z nabízených odrůd sestavit šestici individuálně.

Cena je obvyklých 120 korun.

10 thoughts on “Vánoční mix”

  1. Super ! Děkuji Janičko , už se těším až vyzkouším od vás ty krasavice pěstovat . Určitě bych chtěla u vás objednat !

  2. Pro toho, s kým nekomunikuji na facebooku formou SZ, je níže napsaný mail a tam mi prosím napište adresu a přesný požadavek.
    Děkuji!

  3. Dobrý den, měla bych zájem o Váš mix semínek. Dárek k Vánocům pro mě jako dělaný:-) Chtěla bych se zeptat, jestli máte ještě mix cherry rajčátek? Vím, že jste ho nabízela na FB skupině, ale zas
    Děkuji a obdivuji Vaší práci. Mám se ještě co učit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *