Large Barred Boar

Už po dvě sezóny odkládám výsev této odrůdy, vždy jsem sáček se semínky odložila na hromádku „až bude místo“. Letos tedy místa nepřibylo, ale měla jsem v plánu vybrat nějaké zajímavé „striped“ odrůdy, a tak čekání skončilo.

Rostlinku mám jednu a po vysazení do paletového boxu opět upadla do zapomnění. Ovšem po vybarvení plodů jsem zbystřila, jsou krásné. Nevyrostly sice žádní obři, ale tak akorát veliká rajčátka a byl jich celkem dostatečný počet. Dostala mě ovšem chuť, ta je vynikající. Z pěti odrůd, se kterými sdílí společný box, začal tento kanec ( nevím proč takový název) dozrávat jako druhý v pořadí a je tedy celkem raný. Rostlina není nijak vysoká a ani mohutná, spíše takový střízlík, ale jsem s výsledkem spokojená. Pokud bude zase někdy místo, tak ji vyseji znovu. Zasloužila by si lepší umístění a více pozornosti z mé strany. Pěstování tohoto pruhovaného krasavce můžu vřele doporučit.

5 thoughts on “Large Barred Boar”

  1. Dobré odpoledne, Jano. Kanec, protože byl stvořen Bradley Gatesem na Wild boar Farms. Asi mají v Napa Valley hodně divočáků, když to jméno nosí nejen rajče, ale i celá farma.

  2. Ja som tento rok zvolila Black and brown Boar, v kvetináči chuť excelentná, vzhľad exkluzívny, stredná veľkosť, menej plodov, na záhone veľké plody, ešte sú zelené, ale už teraz je žíhanie krásne. Sú dosť podobné tvojmu Large BB.

    Paa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *