26. duben 2020

Tichá závist !!!

Opět jen těsně nad nulou, mně už fakt jebne!

Je neděle a tak je potřeba si občas odpočinout, třeba v mém oblíbeném vyřazeném křesle, které před vyhozením bráním vlastním tělem, a v dobré společnosti. Každý den si vařím čaj z květů pampelišek a občas přidám meduňku, někdy kopřivu a dnes oregano, vůbec to nebylo špatné.

6 thoughts on “26. duben 2020”

  1. Hlavně, že mi večer volala nasr…mamka, že zase má mrznout a já jí tvrdila, že u nás nehlásí(v předpovědi byl +1 dopr… 🙁 A ráno všude bílo 🙁 Jestli něco dala ven, tak mě možná zabije 🙂 Bílé vistárie jsou hezky napuklé na květ, jestli to omrzlo, tak budu nasr…fest 🙁 Jani, předevčírem jsme jen krátce obešli potok tady u nás, dál se z pajdíkem nedalo 🙁 Uvidím dnes, jestli Velkou zvládne.

  2. Nemáš nějakou přebytečnou kytku, kterou bych mohla zasadit do truhlíku a umístit do svého hmyzího domku? Aby chutnala včelám?

    Budu asi muset navštívit své oblíbené zahradnictví.

  3. To by mne musela nějaká napadnout, jak to nevidím před nosem kvést, tak si ani nevzpomenu, co mám 🙁 Určitě nějaké mám, ale fakt teď netuším, budu muset obejít a prohlédnout zahradu, jestli mně něco trkne. A co tam vysít směs třeba měsíček, aksamitník, černucha, svazenka…? To myslím všechno kvete celé léto. Semínka případně mám, ty nekupuj!

  4. Počkej…do hmyzího domku? Jak do? Minule jsi tam někde měla strknutý tuším muškát…nebo petůnku? Aha, tak nízkých moc nemám, teda ani skoro žádné, co by kvetly celé léto. Já si představila, že to postavíš někde k tomu, poblíž či až nahoru někam.

  5. Měla jsem ve střeše umístěný truhlík s begonkama, je tam docela stín, tak se jim tam líbilo, chtěla jsem něco jednoduššího. Skáknu k zahradníkovi, on tam něco bude mít určitě. Ty jsi mi něco dala na podzim, to budou asi denivky, tak na ty se docela těším, už ukazujou stonky s květenstvím.

    1. No jak myslíš 😉 sousedka si přinesla papriky a dostala k nim akorát popis – tyhle menší se sadí po dvou. Ptám se: a co to máš za? Já nevím, on mi to jen takto řekl, odrůda nikde žádná.. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *