13. září 2020

Rajčatová party

Jsem nadšená a hodně spokojená. Měla jsem ze svého rozhodnutí uspořádat Rajčatovou party v roce tak rajčatům nepříznivém docela nervy. Vyjde nám počasí, bude dostatek rajčat, přijdou pozvaní lidé? Moje obavy byly naprosto zbytečné a vyšlo úplně všechno. Všichni byli nadšení a množstvím nádherných plodů příjemně překvapeni.

Chtěla bych poděkovat Evě, která dodala krásná barevná rajčata, nějaké ty domácí produkty a zvědavým návštěvníkům se pilně věnovala. Radost mi udělaly dámy Holubovy, které vážily cestu až s Frýdku -Místku a taky obohatily vystavovaný sortiment. Parta se velmi dobře bavila a rozcházeli jsme se až hodně dlouho po setmění.

Všichni už se těší na druhý ročník. Mně to ovšem stálo spoustu sil a dnešek hodlám prolenošit na lehátku pod ořechem.

 

3 thoughts on “13. září 2020”

  1. Jani, bolo to super! Všetka česť, zmákla si to perfektne. Škoda, že sa nedalo všetko pochutnať, na to treba viac času. Zostalo tam ešte niečo pre teba na ochutnanie z mojich hybridných cherry Sun Grape , Moskato Dattero, Zanzibar, Tutti Frutti, Orange Santa, Santorange? Bola by som zvedavá na tvoj názor. Akosi sme sa k tomu nemali ani kedy dostať.

  2. Jsem ráda, že se Ti to líbilo. Většinu rajčat jsem rozdala lidem, ale některé odrůdy jsem si nechala na ochutnání, až se trochu dám do formy, tak budu ochutnávat.

  3. Holky, jsem ráda, že vám to hezky vyšlo, bohužel mi to kolidovalo s rodinnou oslavou, nedalo se to nijak skloubit, i když jsem si zprvu myslela, že oslava bude pozděj a na chvíli zaběhnu..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *