29. srpen 2020

V mém vlastnictví se nacházejí dva mobilní telefony, jeden Huawei mám bez simky jen na focení a druhý je frajeřina I-phone, se kterým si díky jeho inteligenci ještě moc nerozumím. Svůj fotící mobil jsem včera bezmyšlenkovitě někam položila a až se myšlenky dostavily, nemůžu ho najít. Není doma ani na zahradě, zavolat se na něj nedá. Jsem konzerva a naučit se fotit a vkládat fotky do počítače s tím složitým I-phonem není nic pro moje nervy. Než jsem pořídila a publikovala dnešní tři obrázky, jsem totálně intelektuálně vyšťavená a to mám dnes odpolední směnu.

Začínám pozvolna zbrojit na novou sezónu a pokud narazím na něco zajímavého za dobrý peníz, tak neváhám. Při nákupu party stanu v OBI jsem narazila na 50% slevy na všechny symbivity a tomu se nedalo odolat, přihodila jsem algavit a hnojivo na borůvky. Ze zásilky od firmy Weiki mi ještě zůstala jedna lahvička. Hodil by se mi ještě jeden kvasný hrnec, ať neustále nesoutěžíme s manželem, kdo ty naše dříve obsadí.

Sucho se vůbec nelíbí mým kontejnerovým fíkovníkům. Ač se snažím zalévat ze všech svých zbývajících sil, patrně to nestačí a spousta malých plodů je na zemi. Výjimkou je můj odkopek z obřího no name fíkovníku, který roste na zahradě. Jeho plody, ač jich má spoustu, se už začínají krásně nalévat a měnit barvu. Jako jediný má docela hutnou a málo propustnou zeminu, která tolik nevysychá. Je to pro mně poučení pro příště, přidám do zeminy trochu jílu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *