24. prosinec 2019

Milý Ježíšku, přála bych si do příštího roku tučné bankovní konto a štíhlou postavu. Jestli to popleteš, tak si mně nepřej!

Všem příznivcům přeji příjemné a poklidné prožití svátečních dnů v kolektivu svých nejbližších.

A Verry Merry Christmas!

10 thoughts on “24. prosinec 2019”

 1. Děkuji za milé přání a hlavně za milé, zajímavé a zábavné psaní. Dovolte abych i já Vám i všem čtenářům popřál klidné a radostné vánoční svátky a do nového roku všechno nejlepší a spoustu dalších krásných příspěvků 💝💞💝

 2. Prajem Ti Jani: Na Vianoce ako treba,
  nech nájdete poklad z neba. Pokoj, lásku v hojnosti, dni prežite v radosti. Zdravie, šťastie ešte k tomu, nech prídu aj do Vášho domu. Na nový rok správny krok a úsmev po celý rok.
  A ešte k tomu všetkým :
  – veľké oči, aby ste videli každodenné zázraky,
  veľké uši, aby ste vedeli načúvať druhým,
  – veľké nosy, aby ste vyňuchali tie správne príležitosti,
  – veľké zuby, aby ste sa vládali prehrýzť cez problémy,
  – veľké bruchy aby sa do nich zmestili mamine maškrty,
  – veľké nohy, aby ste pobehali všetky krásne miesta na svete,
  – veľké ruky, aby ste nimi podržali tých, ktorí to budú potrebovať,
  – veľké prsty, aby ste dokázali oddeliť plevy od zrna,
  a veľké srdcia, aby sa do nich vošli všetci, ktorých ľúbite.

 3. Taky děkuji za přání a slibuji, že se budu snažit, aby se výplody mé bujné fantazie, nečekané příhody a zahradnické experimenty daly smysluplně zpracovat a následně publikovat.

 4. Ač u nás letos Vánoce moc veselé nejsou, přeji ty nejveselejší, nejkrásnější a nejspokojenější vám všem a budem společně vyhlížet a doufat v lepší rok 2020, snad nám bude počasí přát a budou se nám dařit ty naše zahradnické hokusy-pokusy 😉

 5. Já snad ani po nějakém bujarém veselí na Vánoce netoužím, to bych si raději nechala na Silvestra. Jsem tak šíleně utahaná z práce, že jsem ten náš početný rodinný kolektiv unaveně sledovala z povzdálí a snažila jsem se i přes poněkud hlučné prostředí neusnout. Odpadla jsem jako první, ale jsem šťastná a spokojená, že se dokážeme takto sejít, jen těch dětí by mohlo být víc, vážně si promluvím na toto téma se synem, tuším, kam mně pošle.

  1. Hele, nebuď nenažraná 🙂 však jsi psala, že snad bude víc, ne? Ještě, že já jsem vystupovala odjakživa v názoru na děti dostatečně radikálně, takže mamku takřka nenapadlo, to řešit 🙂

 6. Ideální počet vnuků by byl takový, aby mohli vytvořit volejbalové mužstvo, minimálně aby si mohli zahrát v tenise debla. Dcera má nového partnera a ten plánuje děti čtyři, tím je mi velmi sympatický, taky má parádní auto, půjdu si udělat fotku.

  1. No, to je jak u nás 🙂 Jen chlapa napadne dát si do auta prakticky bílé tepichy(tapesírunk) 🙁 Mamka prohlásila, že pokud tam nebude rozdávat alespoň návleky, tak do toho nevleze.

 7. Já mám v autě neskutečný binec, snídám a svačím v něm za jízdy, neustále něco převážím, občas se mi tam vyklopí nějaký květináč, je to můj pracovní nástroj. Našetřím si do prasátka a nechám si interiér profesionálně vyčistit. V takovém krasavci, jakého si pořídil můj budoucí zeť, bych jezdila jen v neděli. To auto s člověkem totiž komunikuje a já bych nejspíš často slyšela. „Nenastartuji, pokud nejdříve neuklidíš a nasvač se laskavě venku!“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *