12. březen 2019

Dne jsem se zastavila u Mountfieldu a zakoupila rašelinu a zahradnický substrát, protože zásoby došly a některá rajčata už hodně hlasitě volala po přesazení. Nejlépe se cítí sazeničky v truhlíku, mají velký prostor pro kořeny a netřeba je tak často přesazovat. Substrát i rašelina byly za velmi příznivou cenu, ovšem pán, který měl na starosti obsluhu, neprojevil sebemenší snahu mi s těmi pytli pomoci do auta. Vzhledem k mé basketbalové a tenisové minulosti patrně vypadám, že taková břemena jsou pro mě maličkost a on si tedy v klidu může projet instagram, facebook a dopsat sms.

6 thoughts on “12. březen 2019”

  1. Evi, každý stál 99 korun a to mi připadá za 70l velmi slušné. Navíc už je mám loni odzkoušené a naprosto mi vyhovovaly, rostliny neměly námitky. Jestli chceš, můžu Ti je koupit, Mountfield mám přímo naproti Alberta.

 1. Dobrý den přeji a musím pochválit moc pěkné stránky.
  V Mikulově mne u Mountfieldu zaujal obrovský nápis „Semínka“ a tak jsem tam nahlédl, ale měli tam jen klasickou nabídku, nic „exotického“. U substrátů je dobré zůstat u ověřených značek, a předejít tak následným problémům růstem. Všichni víme o čem je řeč.
  Přeji bohatou úrodu a těším se na další počteníčko.

  Mirek

  1. Taky mě zajímala Mountfieldem inzerovaná nabídka semen, ale nebylo tam skoro nic, mě štve, že nemůžu nikde objevit stojany firmy Vilmorin, jejichž nabídka byla vždycky zajímavá a lákavá. Taky substráty značky Compo Sana už blízké Uni Hobby nevede.
   Nemůžu přinutit syna, aby zmizel z pozice administrátora, snad jej co nejdříve zastihnu na drátě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *