Semena Papriky + Dwarf 2023

 

Tak nějak by mohly vypadat odrůdy v sadě Papriky + Dwarf 2023. Semínek by bylo od každé odrůdy pět kusů. Pokud by snad semena některé z nabízených odrůd došly, pak mám k dispozici stejně kvalitní náhradníky. Samozřejmostí je drobný dárek jak u paprik tak i u rajčat.

13 thoughts on “Semena Papriky + Dwarf 2023”

 1. Dobrý den, Jani.
  Určitě si vezmu celou sadu. Mám si to hlídat nebo mě automicky zapíšete jakmile vytvoříte závaznou nabídku i s cenou?
  Děkuji Magdalena

 2. Dobrý den, na kolik by celkem vyšla semínka? Používala jste při pěstování nějakou chemii či jsou čisté přírodní/bio?
  Děkuji.
  Petra

  1. Nikdy nepoužívám při pěstování žádnou chemii, tedy kupované fungicidy. Vše je čistě organické, přírodní a tedy ortodoxně bio. Je to jasné ze všech mých příspěvků. Cena za sadu činí 200 korun včetně balení a poštovného.
   Rostliny jsou v perfektním zdravotním stavu.

 3. Jani, jak prosím řešíte u paprik vzádlenost kvůli opylení? Dle semenařících by měly být semenařené papriky od sebe vzdáleny alespoň 25m, pro jistotu, ale možná to ani není třeba, máte, prosím, odzkoušeno, že si rostliny zachovají své vlastnosti i při menších vzdálenostech od sebe? Jinak se na jednu sadu paprik a dwarfů také hlásím, prosím pěkně 🙂

  1. Papriky jsem měla po dobu prvních květů ve skleníku, kam nemá přístup hmyz. Z těch plodů pak beru semínka. Venku jsem pak měla rostliny, o které mi šlo, od sebe vzdálené tak 5m. Zatím mi vdžy vyrosto to, co jsem chtěla. Ale vždy může vyklíčit i nějaká směs a to se mi někdy stane i u renomovaných firem. Já si spíš občas spletu sáček, proto přidávám vždy nějaký dárek.

 4. Dobrý den, máte prosím zapsanou i mou objednávku na sadu rajčat a paprik? Nejsem si jistá, zda jsem objednávku správně odeslala. Děkuji a omlouvám se za případné zmatky. Jsem v rajčatové skupince krátce. Mauerová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *