Tygří balíček semínek 2022

Protože jsem pro každou legraci a koukám, že takových rajčatových bláznů jako já je kupodivu spousta, tak jsem se nechala vyhecovat k nabídce naprosto ojedinělého a velmi speciálního balíčku semen  to jsou Tygři 🙂

Pokud by někdo snad nějakou z nabízených odrůd již vlastnil, lze ji vyměnit za jiné zvíře jako je Siberian Panther nebo Čokoládový zajíc nebo Hippie Zebra. Jsem si s tím ovšem přidělala spoustu práce sakra!

42 thoughts on “Tygří balíček semínek 2022”

  1. Tak si mě Jani prosím poznačte i na „tygry“ 🙂 jestli můžu poprosit, odrůdy co mám od vás letos jsou skvělé…. už abych začala vymýšlet, jak to příští rok „napíchám“ 🙂

  2. Ahoj

    pridavam sa ku tigrom. Blush, Lucky, Dark a Pink siberian tiger mam, tak tie nemusis. Mozeme dohodnut event ine nejake napr ruske bifektove, alebo co pises toho zajaca a hippie zebra. Ale ak by si mala toho moc, nabalickuj kludne ako inym.

    Dakuejm krasne

  3. Dobrý den, jestli je to možné, ráda bych si objednala balíček Dwarf rajčat za 120 Kč a balíček Tygříků- jen místo Blush a Lucky Tiger prosím o jiné zviřátko. Psala jsem Vám i na FB do zprávy, nevím, jak postupovat. Děkuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.