Rebel Starfighter Prime

Tato odrůda pochází z Ameriky a jejím autorem je Russ Crowe, který jako rodiče použil Xanadu Piccaso a Reihard Green Heart. Povedlo se mu to parádně. Rajče je to doslova vesmírně krásné

Mám jednu rostlinu, která je i při vedení na dva výhony velmi vysoká a plody nasadila i na samotném vršku. Vijany jsou přetížené plody, ale díky zajímavě dlouhým stopkám se rostlinky vzorně seřadí vedle sebe a není třeba se bát ulomení. Barvu tvarově velmi nezvyklých plodů nebudu popisovat, nevystihla bych jejich originalitu a krásu. Rovněž na řezu jsou jsou plody nádherné. Chuť je velmi příjemná, mírně kořeněná, přiměřeně sladká se závěrečnou kyselinou a pikantností. Krása, elegance, originalita, nadprůměrná produkce a slušná chuť. Jak dokonalé!

6 thoughts on “Rebel Starfighter Prime”

  1. Mám ju aj ja a ešte aj jej zelenú verziu- REBEL STARFIGHTER VT16 , vlani som mala k R.S. Prime podobnú Crushed Heart bola pomerne skorá a bohato nasádzala plody.

  2. Dobry den, rebela pestujem, ale z nejakeho dovodu mu usychaju spodne listy. Už pri 2 paroch pravych sa zbavil nepravych. Teraz je o 3 tyzdne vacsi a pusta najstarsi par listov. Krutia sa mu a usychaju. Nemate s nim nahodou podobnu skusenost? Je narocnejsi na ziviny, nez ostatne rajcinky? Nestrategicky som zasadila len jedinu rastlinku a nemam ju s cim porovnat. Ostatne odrody vyzeraju spokojne, stale si drzia aj neprave listy.

  3. Dobrý den, ne z každého semínka vyroste krásná rostlina, některé se nepovedou. Proto já vysévám vždy semínka tři. Tedy pokud je mám k dispozici. Někdy jsou krásná všechna tři rajčata a někdy jen jedno.
    U Rebela jsem si ničeho zvláštního nevšimla, roste vždy velmi bujně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *