18. květen 2021

Velice účinným lékem na moje frustrace a depky ze špatného počasí jsou jednoznačně nákupy. Tak jsem včera před odpolední směnou zamířila do přilehlého UNI HOBBY a úspěšně přebrodila rybník, který se utvořil na parkovišti. Byly na něm docela hezké vlny. Nějací trpaslíci by na nich mohli i surfovat. Trpaslíci prý ale neexistují. Já si tím nejsem tak docela jistá. V obchodě jsem si chtěla koupit nějaké podmisky, vyšly mně na 1500 kč.

Hodně se mi líbil krásně barevný kyblík s hnojivem HUMAC Agro 1 u kterého je deklarovaná bio kvalita a vhodnost pro ekologické zemědělství. Nešlo odolat a tak jsem si onen přípravek za 549 kč koupila a budu ho přidávat do substrátu kontejnerovaných rostlin. Vysvětlení, co všechno toto hnojivo umí mně doslova uchvátilo 🙂  No jsem zvědavá, zda budou takto nadšená i moje rajčata.

Okouzlila mně nádherná rostlinka kurkumy a přihodila jsem ještě dvě krásné lilie. Tento nákup mi výrazně vylepšil náladu.

Kupodivu jsem nezapomněla na ty podmisky. Dnes objednám bílou nopovou folii a začnu s výrobou květináčů, ve kterých se budou parádit rajčata před domem.

2 thoughts on “18. květen 2021”

  1. No, Ty se toho fakt nebojíš! A to já vím, že jediný obchod, kde se dokážu opravdu nadchnout , je něco jako UNI HOBBY! !!
    Ale proti Tobě jsem troškař! :))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *