10. duben 2021

Ačkoli mám vždy o čem psát a v zásobě několik příspěvků. tak dnes jen velmi stručně. Ze svého rostlinstva mám velikou radost, nicméně mám velmi špatnou náladu, z některých lidí mi je na zvracení.

Minisprint mi věnoval další pár plodů, ve skleníku nádherně kvetou rajčata, vyklíčila mi bazalka, vylezly vyseté cukety. Moc mně potěšilo, že jsem ještě našla nějaké fazole becoky a nechala naklíčit, měla jsem totiž obavy, že všechny skončily ve fazolovém salátu. Přežili jsme bez úhony tři mrazivé noci.

Přeji pohodový víkend všem!

4 thoughts on “10. duben 2021”

 1. Ahoj Jano, asi jsi byla v práci… Já si občas vzpomenu, že chytré ucho neposlouchá, co říká hloupá huba!
  Rostliny máš nádherné, já jsem topila v chatrném skleníku jenom svíčkami, takže při -2,7 mi omrzly vršky nej rajčat. 🙁 Vzpamatují se a budu je konečně pěstovat na
  2 nebo 3 výhony , jak vždycky doporučuješ! 🙂

 2. Zdravím , Dášo!
  Smutné na tom všem je, že já jsem v práci nebyla.Tam mně mají rádi a zákazníci jsou vždy milí.

  Namrznutá rajčata se vzpamatují a jak říkáš, budou mít více výhonů. Loni mi při pobytu v Tatrách, kdy jsem tedy nemohla nijak zasáhnout, mráz zdecimoval většinu rostlin a zbyly jen holé kolky. Nakonec rajčata krásně zaplodila.
  Budu se snažit hloupým hubám vyhýbat.

 3. Jano, tak to nevím…. My máme skvělé sousedy všemi směry a loni,když zrušili Color’s of Ostrava, měli jsme soukromou Color’s of Štefkova , naše slepá ulice, bezva akce , s projekčním plátnem atd…
  Krásné to bylo a věřím, že se zase domluvíme!
  Hezké dny přeji! 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *