29. listopad 2020

V našem nepřehlednu hospodářské budovy se dají najít poklady. Příkladem jsou plynová kamna na velikou bombu. Zatím tedy nevypadají nic moc, ale já je dám do pucu. Nachystám je na brzké jaro jako vytápění skleníku.

Moje sazenice rajčat totiž rostou přímo šíleně, Jsou krásné, pevné, mají hezky tlusté stonky a nádherně zelenou barvu. Myslela jsem, že zasazením do truhlíku budu mít na chvíli klid, ale ony už si navzájem začínají překážet. Budu je muset přesadit a zvolím zase truhlík, který bude mnohem větší a samozavlažovací. Tak bujný růst je zásluha grow zářivky a dokonale sladěné teploty. Manžel má sice neustále připomínky a dotazy, zda ta elektrárna musí pořád svítit, ale já odpovídám, že musí. Sluníčko se v tuhle dobu zrovna moc nesnaží. Na parapetu moc místa není a za nějakou dobu si budou nárokovat větší prostor papriky. Rajčata tedy co nejdříve půjdou do skleníku a kamna se budou jistě hodit.

Tak kamna jsou dvoje a ještě dvoje by někde měla být, kdysi jsem v nich přitápěla ve velkoskladu drogerie. Bohužel to vypadá, že každá mají nějakou drobnou závadu a tedy nejsou funkční. Škoda.

2 thoughts on “29. listopad 2020”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *