13. říjen 2020

Tak jsem si dala od sáčkování a odesílání semínek zaslouženou pauzu a užívám si vnučky a hlavního města, kde kupodivu vůbec neprší. Zima tedy ovšem je dnes veliká. Na procházce s kočárkem by to klidně sneslo rukavice. Vydaly jsme se s dcerou na Kampu a na Karlův most, který byl téměř prázdný a přilehlé uličky rovněž. Vzala jsem zavděk nabízeným svařákem a dlouho jsem si o kelímek zahřívala ruce. Je úžasné dostat se na taková místa bez přetlačování se s turisty. Jen jedna paní průvodkyně se svěřila, že měla obrovskou kliku, když si její služby objednaly dvě Francouzsky, jinak je bez kšeftu.

Školy se zavřely a tak sebou na Moravu pravděpodobně přibalím i vnuka. Nejsem si ale vůbec jistá, zda moje dosažené vzdělání bude stačit na on-line distanční výuku. Prý bude mít zachován kompletní rozvrh, takže prosedíme celé dopoledne u počítače. No nevím.

Moje vnučka se vozí v kočárku značky Aston Martin, za jehož cenu já bych měla dva vytápěné skleníky. Budiž!

2 thoughts on “13. říjen 2020”

  1. Hele ke kočárku 🙂 tak je to luxus, ale v Praze nemůžeš jezdit s kočárem po babce :-))) i když…možná by to byla celkem rarita, protože jinak mám dojem, že všechny kočárky v Praze jedou podle jednoho mustru 😉 Naši, i většina co jsem tak viděla, má takřka stejný, jen ne tak luxusní značky, tudíž asi za třetinovou cenu. A to mi připomíná s tím skleníkem…stačí jen tak nějak naznačit, ne?!? 😉 :-))))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *