25. květen 2020

Prší! Srážkoměr mi tentokrát málem přetekl a já myslím, že pro tuto chvíli stačilo. Příroda na to má ovšem názor jiný, kňourala jsi, že nemáš vodu, tak tady je!

Vysela jsem několik seminek odrůd Anna Russian a Brad’s Black Heart a mám v plánu se trošku věnovat genetice. Semena už jsou docela stará, ale vyklíčila všechna. Kamarádi a známí mně zbavili i rajčat, o která jsem neměla v úmyslu přijít a tak mám nečekaně nějaké místo navíc a můžu si hrát. Těším se na to. Ve veliké oblibě mám u rajčat tvar slepičího vejce, letos jsem vysela odrůdu Goose Egg, což je pro změnu vejce husí. Plody této odrůdy už se začínají tvarovat a já jsem hodně zvědavá na výsledek.

Včera večer jsem byla navštívit konvalinku Radku, bylo potřeba probrat nějaké důležité holčičí věci. Na její „zámecké“ zahradě to všechno nádherně kvete, ale už nebylo moc světla, tak jsem toho mnoho nenafotila, ale já se tam vrátím.

2 thoughts on “25. květen 2020”

  1. To jsem celá já holky, s kalendářem nějak nekámoším tak, že bych jen tušila, že má Jana svátek šmarjá, tak jí připravím něco víc, než šťávu a bábovku! No hanba mne teď fackuje, promiň Jani a dodatečně všechno nej…i všem Janám, co se tu zjeví 🙂

    A zapomněla jsi napsat, že jsme měly i kroupy 🙁 Naštěstí škody, krom omletých vistárií, nenalezeny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *