18.leden 2019

Momentálně se nacházím ve stavu, kdy manžel po příchodu z práce chtěl okamžitě volat „rychlou“. Posunky -mluvit nemůžu- jsem ho ukecala, ať to nedělá. Možná to byla chyba. Takže kdyby tady bylo chvíli ticho, tak polehávám v některé z blízkých nemocnic. Jsem však pilná jako včelka a v zásobě mám nachytané nějaké články, které jsem měla v úmyslu publikovat později. Tož je pustím mezi lidi včil. Dnes tedy o Sorbitu.

12 thoughts on “18.leden 2019”

 1. Vidím rychlovku…ty ráda děsíš lidi, viď ?!? 😉 Tom mají tenisový turnaj. Pořád mu někdo odpadával a hledal náhradníky (to je hrůza, kolik lidí je nachcípaných) I jsem mu říkala, ať ti brnkne. A je zdravá? A kurňa, tuším není. Radši sem nakouknu a rychtyk! No tak nic, no.. 🙁 😉

 2. Já se na tu rychlou včera necítila, já se cítila na tu hodně pomalou, s kytkama a hudbou.
  Tenisový turnaj v tomto počasí? Vy jste přistavěli halu?

 3. Jani, dúfam, že sa cítiš už aspoň trocha zdravšie a nie na tú pomalú, ale ani rýchlu- ( ale ak dáš ešte aj čierny humor, tak to bude určite už len lepšie). Prajem skoré uzdravenie, veď máme veľa plánov na leto. Termín výstavy už máš?

 4. Jo, jo. Výstava bude zahájena 21. srpna, kamarádi došli k závěru, že tam musím mít cimbálovku a už se hodně těší. Bude potřeba sehnat spoustu slivovice. Bude sranda. Ohlásilo se i SEMO.

 5. Pokud zrovna dokážu zvednout hlavu a z okna kouknout, tak to teda jaro vážně není, ale konečně alespoň krásná bílá zima. Pořád je opticky hezčí sníh než déšť.

 6. U nás sněží a sněží, na dvoře už je tolik sněhu, že ho kočky mají až po břicho. Nadšené z toho zrovna nejsou. Potřebovala bych ten sníh naházet do skleníku, bohužel. Je úžasný pocit postavit se vlastní nohy a chvíli tak vydržet.

  1. Je to možné? U vás tak bielo a u nás za kopčekmi ráno iba poprašok , ktorý sa už medzitým roztopil , teraz síce slabo sneží, ale všetko sa hneď topí a to sme temer o 100m vyššie ako vy. Do skleníka túto zimu nebolo zatiaľ čo hádzať- totálne sucho.

 7. Sněží nepřetržitě a kolem domu už jsou veliké hromady sněhu, které nám sem hází pravidelně jezdící uhrnovač. Potřebovala bych naplnit sněhem svoje nádoby, ohřátou vodou na krbových kamnech pak zalévám citrusy, které jsou zrovna v tuto chvíli velmi suché. To je k vzteku !
  Po manželovi nic chtít nemůžu, páč si šel nabrat vodu do řeky a zahučel tam, a to já se nemůžu smát. Po nedávném karambolu na kole je tak otlučen z obou stran.

 8. Tak to len v dobrom a ticho závidím, práve idem s Daisy do parku na babinec – zase budeme riadne mokrí a umlátení od blata vhodní tak akurát do vane a pračky. Naša psia slečna si túto zimu sneh zatiaľ vôbec neužila.

 9. Potvrzuju…u nás krásně nasněžíno, je to ale mokré, mokré, vrátili jsme se před chvílí se psem mokří jak myši, přesto krása 🙂 Tom měl v hale v Kunovicích 🙂 zimní sezonu hrajou tam. Sice vyhrál, ale zdravotně jste na tom asi teď podobně jak ty 😉
  Evi, od vás lyžaři byli u nás, když jsme šli trasou na Slovensko, frkalo už domů jedno auto za druhým 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.