10. prosinec 2019

Mám radost ! Dnes mi pošta doručila semínka rajčat od Niny z Ruska. Když tak koukám na těch dvanáct velmi zajímavých odrůd, tak jsem docela překvapená, že pouze jedna z nich je ruská, jinak je to samá Francie, USA a nějaká Itálie. Za okny opět probleskává sluníčko a navozuje jarní atmosféru, jen spousta rohlíčků, košíčků, trubiček a hvězdiček, které jsou teď momentálně u nás všude, připomíná, že se blíží Vánoce.

Jsem zvědavá, jak dlouho vydržím nevysít ani jedno rajče, už to se mnou docela šije.

Nemůžu se dnes nějak zvlášť rozepisovat, mám spoustu práce a odpolední směnu. Všem přeji krásné úterý !

3 thoughts on “10. prosinec 2019”

 1. Zdravím Vás jmenovkyně 🙂
  dostala jsem odkaz na Váš deník na kiwifóru, kde jsem hledala pomoc. Prý jste k tomu povolanější.
  Hledám někoho kdo má styky s Ruskem. „Potkala jsem“ na netu rajče Džekpot, které podle videa mělo být letos na ruském trhu coby novinka s velkou úrodností. Přála bych si je vyzkoušet, ovšem samo přání k tomu nestačí když člověk neví jak se k semínkům dostat…..
  Měla-li byste radu či dokonce řešení byla bych moc ráda.

 2. Taky zdravím,
  rajče Džekpot vyprodukovala firma Partner a tahle odrůda vypadá skvěle, což mně samozřejmě nemůže nechat klidnou, takže je rozhodně příští rok zařadím do sortimentu. Firmy z Ruska nemohou oficiálně zasílat semena do zahraničí, ale já jsem si cestičky našla. Objednám tedy dva sáčky.
  Jsem potěšená, že mi přibyla čtenářka.

 3. Ó že by se AŽ tak na mě usmálo štěstí???????????????
  Dva sáčky? nemám představu, kolik semínek mají v sáčku, dočista by mi stačilo 10, i když latifundie jsou rozlehlé, moje síly už ne 🙁 Ovšem další podrobnosti bych raději řešila mejlem…………………

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.