9. listopad 2019

Žena je jako otevřená kniha.

O kvantové fyzice.

V čínštině.

 

Na jaře jsme se s manželem hádali – nic neobvyklého -tentokrát o osudu jednoho záhonu. Já jsem namítala, že pro jeho marné pokusy cokoli vypěstovat je takového perfektního slunečného záhonu škoda. On se naopak tvářil dotčeně, že nemá na zahradě vůbec žádný prostor k seberealizaci. Byla jsem ochotná vsadit svůj roční plat, což v mém případě není nijak závratná suma, na to, že na záhonu opět nic nevyroste, jen plevel. Ale moudře jsem ustoupila. Dopadlo to přesně tak, jak jsem předpokládala, jen mrkve mi bylo líto a tak jsem ji tajně několikrát vyplela a lehce i vyjednotila.

Mrkev se mi odměnila slušnou úrodou a dnes jsem sklidila velmi zajímavý, řekla bych docela erotický kousek. Přistihla jsem se, že s touto mrkví zacházím obzvláště láskyplně, řekla bych až něžně, patrně ze zvyku. Kousnout jsem si vůbec netroufla. Mrkev skončila v odšťavňovači a při vkládání choulostivých partií jsem čekala, jestli neuslyším Au!

Asociace, které ve mně vyvolalo psaní tohoto příspěvku, mně totálně odbouraly a už mně bolí v mém těle všechny svaly, které mají co do činění se smíchem. Tento týden byl v tomto směru hodně náročný.

4 thoughts on “9. listopad 2019”

  1. Vše dávkuji přiměřeně 🙂
    Jen ty záchvaty smíchu byly skoro smrtící, pokud za to může THC, pak přidám příští rok ještě jednu rostlinu a podělím se s kolektivem.
    V kombinaci s alkoholem je to prý velká pecka, povídali chlapci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *