20. listopad 2019

Moje drahá mladší a hezčí sestro, přeji všechno nej k narozeninám a s tím hubnutím to nepřeháněj, nervy je nutné mít alespoň trochu obalené, život není vždy jednoduchá a radostná záležitost. Těším se na víkend, že to spolu oslavíme, bez cukru, bez mouky – to beru, ale bez alkoholu? Máme sice u nás v krámě nealko víno a dokonce i šampaňské, ale až takové puritánství ? Nemůžu úplně vypadnout z tréninku 🙂 Věřím, že si někdy dáme dvě deci v umělecké kavárně v Praze.

 

Včera jsem se u kasy zapovídala s paní, která si koupila právě ty naložené oranžové papriky s meruňkami, byla z nich stejně nadšená jako já. Takže jsem okamžitě zakoupila krabičku španělských svačinových paprik, které jsem ke své veliké spokojenosti pěstovala už letos a přihodila jsem taky Palermo, které mně doslova zavalilo množstvím nádherných, velikých, červených a vynikajících plodů. Dnes zahájím sezónu výsevem právě těchto paprik.

S tou plánovanou výstavou rajčat jsem si tedy dala, už se hlásí tolik návštěvníků, že neexistuje cesta zpět. Já do toho jdu a musí to být dokonalé, mám dostatečně dlouhou dobu na to, abych něco vymyslela, už se mi v hlavě rodí nějaké nápady. Začínám se docela těšit.

Dnes jsem se vzbudila do nějaké podivné nálady-nenálady. Snažím se to rozehnat nějakou optimistickou pozitivní hudbou -bez účinku. A ona najednou přijde taková úžasná pecka – já snad budu dvojnásobná babička ! Je to zatím tajné, tak to nebudu nikomu říkat.

4 thoughts on “20. listopad 2019”

  1. Gratuluju k bábě, i když tvoje zásluha to v tomto případě asi nebude 😉 Akorát to máš stejně pitomé jako moje mamka, jsi pouze čekatelka, kdy ti milostivě někdo vnouče přiveze, neb je daleko. A taky do ní rýpu, že od nás měla 4 vnoučátka(dvě kočky a dva psy) a patřičné nadšení neprojevovala 🙁 😉

  2. Je blbé, že je Praha tak daleko, ale vlakem jsou to nějaké tři hodiny, to si člověk dá kafe a něco přečte a je v cíli. Dokud jsou děti v předškolním věku, tak u nás tráví spoustu času, s příchodem školy je to horší.

    Jsem trochu utahaná z práce, měla jsem až do desíti, ale byli výjimečně skvělí zákazníci a někteří hýřili vtipem tak, že se chechtala celá fronta, tohle mám moc ráda.

    1. Tak to se mi ještě nestalo abych se ve frontě u kasy zasmál. Nejspíš to bude tím, že chodíme do Lidlu nebo Kauflandu. Nejbližší Albert je buď v Jihlavě nebo v Jindřichově Hradci, ale taky tam zajdem. Škoda že jste tak daleko, určitě bych k Vám do fronty rád zašel 😉

  3. Albert není zrovna TOP zaměstnavatel, platí nejméně ze všech řetězců, takže tam pracují lidé, které jinde nechtěli. Neruda by byl z těch lidiček nadšený a určitě by o nich něco napsal. Já tam mám kamarádky, stálé zákazníky a práci beru jako koníčka, peníze neřeším, jinak bych musela odejít. Jsem proto o něco více v pohodě, než ostatní .

    Ke jménu Albert mám ještě jiný vztah, má dnes svátek a já se ten den narodila.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *