30. říjen 2019

Ještě není ani poledne a už jsem mrtvá. Ráno fotbal, jízda na kole a zase fotbal. Nejklidnější zábavou byl úklid nafoukaného listí. Z Matesa mi roste model, zřejmě po mamince, takže velmi ocenil, že  mu barevně ladí čepice a rukavice s barvou koleček. Snažím se to dítě nějak utahat, aby si alespoň na chvilku sedl třeba k televizi, ale marně, lehla bych si nejraději já.

Jenže jsem zrovna byla vystřelená na Mars a moji meziplanetární lodi došlo palivo. Trčím tady zmrzlá na Marsu a čekám, až pozemní stanice vymyslí, jak mně dostat na Zemi. Jestli se to povede, tak třeba něco i napíšu. Problém je v tom, že hlavní konstruktér právě usedl ke klávesám a hraje něco hodně jazzového. Zatím se tady trochu porozhlédnu, jestli by se tady případně dala pěstovat rajčata.

Telefonický denní report mamince: “ Mami víš, že má babička na zahradě podprsenky? A hádej na co, pěstuje v nich melouny. To je hustý co? „

2 thoughts on “30. říjen 2019”

  1. Už si doma z Marsu? Doufám, že jsi si zatopila pořádně, protože tady stejná kosa, jako nahoře 😉 Ste byli včera venku? No já jen ve Veselí, ale nechutná zima byla, byla jsem ráda, že nemusím večer s Workou. Zahradu jsem jen obešla, obrala maliny, byla by je škoda nechat zmrznou a hodila jsme je do jogurtové bábovky(i s čokoládou) 😉 Chtěla jsem potrhat čirůvky fialové, které jsem objevila v pivoňkách…no asi jsem je našla pozdě(nevšimnula jsem si jich tam dřív) a červíci s nima zatočili. Takže omáčka nebude 🙁 😉 Jani havárie! V pondělí jsem se nudila jako kráva. Tak jsem se večer nakrknula a šla vyčistit garáž. Jahody jsem šoupnula k Tomovu autu, přebrala odpad a vyvezla ho do určených kontejnerů a hlavně vyčistila ten bo.del za odpadem, protože tam kočce zase utekla myš a byl to děs už. Říkám Tomovi: koukni, jak jsem krásně vypucovala garáž, doufám, že to tak zůstane! Jahody jsem pak mínila odvézt do zahradního domku, kde počkají na příznivější počasí(koukám, že dnes to taky nebude 🙁 ) V poledne jel Tom do práce a volá na mne od vchodu: poď si udělat pořádek s těma jahodama – jsem je přejel! Místo, aby je potáhnul stranou, tak na ně zapomněl a zlomil kyblík – ten menší. Neboj, kýblík mám, nechala jsem si hned přivézt od bratránka nový 🙂 Jen jsem ho ještě neměla, tak jsem nemohla přivézt včera, jak jsem slíbila 🙂 Jo, jahody OK, to jen křupnul ten kýblík.

  2. Na nějakém kýblu nezáleží, je to starý krám, vyšiluješ zbytečně, hlavně, že to přežily ty jahody.
    Na Marsu to náhodou není tak marné, až mně zase postihne nějaká depka, nechám se tam vystřelit, je to ideální místo k meditacím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *