4. srpen 2019

 

Neběhej tady pořád s těma konvema, povídá mi s hrnkem kafe v ruce můj muž, na Windy je naprosto jasné, že bude hodně pršet a ty jen zbytečně plýtváš energií. Na Windy byla situace sice naprosto nezpochybnitelná, fronta nás v žádném případě nemohla minout, ovšem nepršelo. Takže dle sjednané dohody dnes zalévá manžel. Budu mu při tom fandit. Situace je zoufalá a neroste vůbec žádná tráva, kterou nutně potřebuji na mulčování a taky do kompostu. Šla jsem si do řeky vymáchat firemní trička a tak hluboký předklon z prvního schodu už nedám, musela jsem do vody a bylo to velmi příjemné, je tam málo vody, že nebylo potřeba ani vyhrnovat kalhoty.

Manžel moc toužil vlastnit škrabku, pomocí níž by bylo možné vyrobit cuketové nudle. Máme dnes výročí svatby a tak jsem ji dostala jako dárek, budiž, však kytek mám na zahradě dost. Smažené cuketové nudle nejsou špatné, takové trochu žvýkací , na jednu porci je potřeba velká cuketa a člověk se docela nadře.

Dnes k obědu opět cuketa, tentokrát zapečená kulatá, kterou jsem si dovezla od Mirka. Byla jsem pochválená za dokonalou chuť.

1 thought on “4. srpen 2019”

  1. Jéé, ale vypadá to hezky:) Jani, o dešti, neřkuli o tom, že jdou bouřky a nás jistě neminou, se u nás už nesmí mluvit. Tom vyhlásil v rodině embargo po tom, co jsem ho včera v hysterickém záchvatu seřvala, když mi na mobilu ukazoval bouřky, které jdou jistě na nás. Já na to koukla ze tří metrů a říkám: jedna nás veme horem, druhá spodem, to dopr… nevidíš ten postup?!? Pochopitelně jsem měla pravdu stejně jako s tím, co šlo za nima. Je to u nás už zase beznadějné:( Nevím, co je ten srpen za pitomý měsíc… :((

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.