23. červenec 2019

Včera jsem měla den blbec a dnes mi pro změnu vůbec nesedí počasí, jsem pořád zpocená a jsem z toho nervózní. Není kam utéct a to jsem musela natahat nepočítaně konví vody a zalét rostlinstvo v nádobách, už mám vymyšleno jak to příští rok provedu, aby těch květináčů nebylo tolik.

Letos jsem vůbec neměla v úmyslu pěstovat dýně. Je to moje velmi oblíbená plodina, ale já ji nejsem schopna zajistit dostatek místa pro zdárnou vegetaci. Dýně to ovšem nevzdaly, vysemenily se kde se dalo a já jich mám plnou zahradu. Svoje místo si vybojovaly, rostou parádně a mají spoustu plodů. Jako by mi chtěly naznačit, že moji péči vůbec nepotřebují a poradí si samy. Stačí někde vytvořit kousek velmi výživné půdy a ony si ji už najdou. Několik se jich nabouralo do mých rajčatových paletových boxů , rostou spolu s rajčaty a okupují jejich dřevěné opory. Nechám je , ať si poradí.

Na dvoře je spousta zeleně a z ní svítí a velkou pozornost budí nádherné plody papriky Allar. Je to prostě ruská krasavice a zajistila si několik míst i pro příští sezónu.

Dnes jsem měla na dlani několik srdcí, nejsou ještě červená, ale i v té zelené barvě vypadají zajímavě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *